Son Haberler

Silahlar Fora izle | Silahlar Fora Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Silahlar Fora izle | Silahlar Fora Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle


Silahlar Fora Filmi Yönetmeni : Jason Lei Howden


Silahlar Fora Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Daniel Radcliffe, Samara Weaving, Rhys Darby


Silahlar Fora Filmi Fragmanı Full HD izle

Silahlar Fora izle, Silahlar Fora Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Silahlar Fora Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Silahlar Fora izle Vizyona girecek filmler arasında yer alan Silahlar Fora Türkçe Dublaj Altyazılı Orjinal izlemek isteyen seyircilerin büyük bir merak ile bekledikleri film fragmanı nihayet yayınlandı. Kısa süre içerisinde sinema salonlarında gösterime girecek Silahlar Fora fragmanı izleyerek filmin konusu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.Silahlar Fora Full hd tek parça 1080p izlemek için filmin vizyona girmesini bekleyenler sitemizde filmin konusu, oyuncuları ve yönetmeni hakkında bilgi edinebilir ve filme ait fragmanı izleyebilirler.


Silahlar Fora Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Silahlar Fora Filmi Konusu Miles, eski kız arkadaşı Nova’ya hala aşık olan genç bir adamdır. Onun hayatı, Skizm adındaki bir çetenin düzenlediği internet sitesi sayesinde insanların birbirleri ile dövüşmesini sağlayan bir platforma yanlışlıkla katılmasıyla bambaşka bir hal alır. Kendisini bir anda tehlikeli bir dünyanın içinde bulan Miles, ellerine bağlanan tabancalar ile uyandığında durumun düşündüğünden de kötü olduğunu fark eder. İlk rakibinin Skizm'in yıldızı Nix olduğunu öğrenen genç adam, hayatta kalabilmek için korkularıyla yüzleşmek zorunda kalır.


Silahlar Fora izle, Silahlar Fora Filmi izle, Silahlar Fora full izle, Silahlar Fora tek parça izle, Silahlar Fora hd izle, Silahlar Fora Filmi Fragmanı, Silahlar Fora Filmi Konusu     


Hiç yorum yok