Son Haberler

Sekiz Yüz izle | Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Sekiz Yüz izle | Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle


Sekiz Yüz Filmi Yönetmeni : Hu Guan


Sekiz Yüz Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Yi Zhang, Yao Chen, Augusta Xu-Holland

Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD izle

Sekiz Yüz izle, Sekiz Yüz Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Sekiz Yüz Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Sekiz Yüz izle Vizyona girecek filmler arasında yer alan Sekiz Yüz Türkçe Dublaj Altyazılı Orjinal izlemek isteyen seyircilerin büyük bir merak ile bekledikleri film fragmanı nihayet yayınlandı. Kısa süre içerisinde sinema salonlarında gösterime girecek Sekiz Yüz fragmanı izleyerek filmin konusu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.


Sekiz Yüz Full hd tek parça 1080p izlemek için filmin vizyona girmesini bekleyenler sitemizde filmin konusu, oyuncuları ve yönetmeni hakkında bilgi edinebilir ve filme ait fragmanı izleyebilirler.


Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Sekiz Yüz Filmi Konusu Sekiz Yüz, Japon ordusuna karşı bir depoyu savunan 800 Çinli asker ve sivilin mücadelesini konu ediyor. 1937 yılında Çin-Japon savaşı sırasında sekiz yüz Çinli asker, tamamen Japon ordusuyla çevrili Şangay savaş alanının ortasında bir depo mahsur kalır. Kuşatma altında olan bulunan grup, hayatta kalmak için 4 gün 4 gece boyunca Japon kuvvetlerinin baskısına karşı zorlu bir mücadeleye girişir. 800 kişilik asker ve sivillerden oluşan ekibin, Si Hang deposunu savunurken sergilediği mücadele ile Çin halkının umudu ve cesareti haline gelir.

Sekiz Yüz izle, Sekiz Yüz Filmi izle, Sekiz Yüz full izle, Sekiz Yüz tek parça izle, Sekiz Yüz hd izle, Sekiz Yüz Filmi Fragmanı, Sekiz Yüz Filmi Konusu     

Hiç yorum yok