Son Haberler

Cin Baskını izle | Cin Baskını Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Cin Baskını izle | Cin Baskını Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle


Cin Baskını Filmi Yönetmeni : Kadir Genç


Cin Baskını Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Yağmur Çapal, Neslişah Ertürk, Göknil Gök


Cin Baskını Filmi Fragmanı Full HD izle

Cin Baskını izle, Cin Baskını Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Cin Baskını Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Cin Baskını izle Vizyona girecek filmler arasında yer alan Cin Baskını Türkçe Dublaj Altyazılı Orjinal izlemek isteyen seyircilerin büyük bir merak ile bekledikleri film fragmanı nihayet yayınlandı. Kısa süre içerisinde sinema salonlarında gösterime girecek Cin Baskını fragmanı izleyerek filmin konusu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.Cin Baskını Full hd tek parça 1080p izlemek için filmin vizyona girmesini bekleyenler sitemizde filmin konusu, oyuncuları ve yönetmeni hakkında bilgi edinebilir ve filme ait fragmanı izleyebilirler.


Cin Baskını Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Cin Baskını Filmi Konusu Cin Baskını, sınıf arkadaşını kıskanan ve onun kötülüğü için uğraşan genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Ziynet ve Alev, aynı okulda okuyan iki gençtir. Ziynet, derslerinde oldukça başarılı olduğu gibi insanlarla da güzel ilişkiler kurmaktadır. Alev ise her zaman Ziynet'in gölgesinde kalmıştır. Ziynet'e karşı büyük bir kıskançlık besleyen Alev, onun mutsuz olmasını ister. Alev'in Ziynet'e karşı hissettikleri bir süre sonra takıntı haline gelir ve Zinyet'in mutsuz olmasını sağlamak için herekete geçer. Ziynet'e büyü yaptırmaya karar veren Alev, beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır.


Cin Baskını izle, Cin Baskını Filmi izle, Cin Baskını full izle, Cin Baskını tek parça izle, Cin Baskını hd izle, Cin Baskını Filmi Fragmanı, Cin Baskını Filmi Konusu     


Hiç yorum yok