Son Haberler

Benim Adım Melek 33.Bölüm izle | Benim Adım Melek 33.Bölüm Tek Parça Full İzle

 Benim Adım Melek 33.Bölüm izle, Benim Adım Melek 33.Bölüm Tek Parça Full İzle ! Benim Adım Melek 33.Bölüm 30 Eylül Benim Adım Melek Son Bölüm Kesintisiz İzle!

Yayın hayatına ilk başladığı andan itibaren büyük bir beğeni ve ilgi toplayan Benim Adım Melek dizisi ekranların en sevilen dizisi olmuş durumda. Sizlerde Benim Adım Melek 33. Bölüm izle ve Benim Adım Melek 34. Bölüm fragmanı gibi sorguları Google üzerinden aratıyorsanız sizler için bir haber hazırladık. Bu haberimiz üzerinden Benim Adım Melek 33. Bölüm izle ve Benim Adım Melek 34. Bölüm fragmanı sorgularına ulaşabilir ve haberimizin içine koymuş olduğumuz video ve linkleri kolayca izleyebilirsiniz. Milyonlarca seyirci kitlesine sahip olan Benim Adım Melek dizisi hakkında her şey…

Benim Adım Melek 33. Bölüm Full İzle

Türkiye gündemine adeta bomba gibi düşen bir önceki bölümü ile herkesi şaşırtan Benim Adım Melek dizisinin yeni bölümü ise bu akşam yayınlanacak. Yayınlanan bir önceki bölümde Melek’in hastalığının atması ve Alpay’ın tutuklanması büyük bir gerilime neden olmuştu. Alpay’ın sünnete gelmesi ise büyük bir şaşkınlık yaratır. Zaten hasta olan Melek, Alpay’ı görmesi ile daha kötü olur ve fenalaşır. Melek’in uzun süredir sakladığı hastalığını artık saklayamaz konuma gelir. Melek daha çok Halil ile ilgilenir ve çocukları ile ilgilenemez. Çocuklar ise anneleri ve dedeleri ile köprü olmaya çalışmaktadır. Funda evi terk eder. Bunun altında yatan sebep ise Alpay’ın tutuklanmasıdır. Fakat Alpay kısa süre içerisinde hapisten kurtulur. Hapisten çıkan Alpay ise yeni yıkımlara neden olmaya devam eder. Kadriye’nin Kenan’ın evine göz koyması ise büyük bir olay yaratır.

Benim Adım Melek Dizisi 33. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı

Yayınladığı bir önceki bölüm ile izleyicisinde merak duygusu uyandıran dizi, yeni bölümüne ait fragmanı yayınlamıştı. Yayınlanan fragmanda ise seyircinin kalbi kırılmıştı. Alpay’ın intikam ile sürekli uğraşması akıllara yangının Alpay’ın mı yaptığı sorusunu getiriyor. Heyecanla beklenen bu dizide ise Melek’in durumu gün gittikçe daha beter bir hale geliyor. Burada akıllarda oluşan soru ise Melek’in daha fazla hastalığını saklayıp saklayamayacağı olarak karşımıza çıkıyor. TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinin gerilim dolu yeni bölümü ise bu akşam seyircisinin karşısına çıkacak. 

Hiç yorum yok