Son Haberler

#Evdekal 2020 Haziran Dizi Filmler ve Oyuncuları

#Evdekal 2020 Haziran Dizi Filmler ve Oyuncuları
#Evdekal 2020 Haziran Dizi Filmler ve Oyuncuları zor geçen bu süreçte bazı dizi ve filmler hakkında bilgiler konusu ve oyuncusu kimdir biyografi bilgilerini sizlerle paylaştık.

Sen Çal Kapımı Filmi


Sen Çal Kapımı Dizi Konusu: Sen Çal Kapımı Dizisi, Hande Erçel'in de başrolünde yer alacağı Sen Çal Kapımı dizisi oyuncuları arasında Kerem Bursin de yer alıyor. Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Sen Çal Kapımı dizisinin konusu romantik komedi ağırlıklı devam edecek. Eda Yıldız (Hande Erçel) ve Serkan Bolat (Kerem Bürsin) arasında geçen ilişkiyi konu edinecek olan Sen Çal Kapımı oyuncuları arasında birçok ünlü isim de yer alacak. İşte, izleyicilerin konusu ve oyuncuları hakkında bilgi edinmek istediği Sen Çal Kapımı hakkında detaylı bilgiler. Sen Çal Kapımı dizisinin konusu; Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Gençliğim Eyvah Dizisi Filmi


Gençliğim Eyvah Dizisi Dizi Konusu: Gençliğim Eyvah Dizisi Dizisi, Aynı semtin iki düşman kebapçısı Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı Ailelerinin etrafında dönen aşk, sır ve entrika dolu hikayesiyle ekranlara damga vurmaya hazırlanan dizide Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin gibi başarılı isimler rol alıyor. Gençliğim Eyvah, aşkların, büyük sırların, beceriksizce çevrilen entrikaların komedisini izleyiciyle buluşturmak için gün sayıyor.

Black Mirror Dizisi Filmi


Black Mirror Dizisi Dizi Konusu: Black Mirror Dizisi Dizisi, Radio Times'a konuşan Brooker, corona virüsü karantinasında komedi yazarak kendini güldürecek senaryolara odaklandığını söyledi. Netflix'te yayınlanan distopik bilim kurgu dizisi Black Mirror'ın altıncı sezonu hakkında sorulan soruya Brooker, "İzleyicilerin şu anda başka bir sezon kaldırabileceğini düşünmüyorum. Toplumların yıkılışını konu alan hikayeler şu an nasıl kaldırılabilir bilmiyorum bu yüzden onlar üzerinde çalışmıyorum" ifadelerini kullandı..

Hadi İnşallah Filmi


Hadi İnşallah Konusu: Hadi İnşallah, Hadi İnşallah, genç bir kadın olan Pucca'nın hikayesini anlatıyor. PuCCa, hayatının 4 senesini Ankara'da geçirir ama o koca sene boyunca beraber olduğu sevgilisinden de ayrılırak, İzmir'e ailesinin yanına döner. Zor bir ayrılık süreciyle karşı karşıyadır, mutsuzluktan eve kapanır; çalmayan telefonları bekler ve bunalımdaki pek çok kadın gibi kendisini yemeye verir! Bu arada ailesi de kendisine yeni bir iş bulup, toparlanması için baskı yapar. Hiç istemeden İzmir'deki bir yerel televizyon kanalıyla iş görüşmesine gider; ve yaşamını değiştirecek yakışıklı ile o gün karşılaşır! "Pekmez" lakabını taktığı ve genç kadını yeniden yaşama döndüren bu yakışıklı ile ne yapıp edip beraber olmayı kafaya koyar... Ama karşısında da zorlu bir rakibesi vardır... Ali Taner Baltacı yönetmenliğinde hayata geçen komedi filminin yapımcılığını 25 Film üstleniyor. Film, yazdığı blog ile sosyal medya fenomeni olan Pucca lakaplı bir kadının, dizüstü edebiyatı kapsamında yayınladığı kitaplardan senaryolaştırıldı.

7. Koğuştaki Mucize Filmi


7. Koğuştaki Mucize Konusu: 7. Koğuştaki Mucize, 7. Koğuştaki Mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo'nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova'nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir?

Mustafa Uğurlu Kimdir ?


Mustafa Uğurlu Konusu: Mustafa Uğurlu, Mustafa Uğurlu, 25 Kasım 1955 tarihinde Konya, Karaman'da doğmuştur. 5 kardeştirler. Oyuncu Ahmet Uğurlu abisidir. Mustafa Uğurlu'nun babası sağlık memuru, annesi Çorumlu bir ev hanımıdır. Babası tayinen Konya'ya gelip burada yaşarlarken 2-3 yaşında iken babasının Bursa'ya tayini çıkar. İlk, orta ve lise öğrenimini Bursa'da tamamladı

Şevket Çoruh Kimdir ?


Şevket Çoruh Konusu: Şevket Çoruh, Şevket Çoruh, 30 Haziran 1973 tarihinde İstanbul'da, terzi bir anne ile şoför bir babanın tek çocuğu olarak doğmuştur. Babası Selami bey Üsküdar-Kadıköy hattında dolmuş şoförlüğü yapmaytaydı. 14 yaşından 24 yaşına kadar İstanbul Maltepe'de büyümüştür. Aslen Artvin'lidir. Ailesi 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı sonunda Ardanuç'un Anaçlı köyünden İstanbul'a göç etmiş ve 1973 yılında istimlak edilerek bugün Ömerli Barajı suları altında kalmış olan Muratlı köyüne yerleşmiştir. İlk ve orta öğrenimini Üsküdar'da Taşmektep İlkokulu'nda, lise öğrenimini ise Kartal Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. Liseden sonra girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi aldı.

Jin Se-yeon Kimdir ?


Jin Se-yeon Konusu: Jin Se-yeon, Jin Se-yeon, koreli bir kadın oyuncudur. 2010 yılında piyasaya sürülen dramalarda başrol oynayan Jin Se-yeon, genç Güney Koreli bir oyuncu. Kariyerine müzik endüstrisinde idol stajyeri olarak çalışmaya başlasada yoluna oyuncu olarak devam etti. Five Fingers dramasında bir piyanist'i canlandırdı ve hiç zorlanmadı.

Amybeth McNulty Kimdir ?


Amybeth McNulty Konusu: Amybeth McNulty, Anne With An E, 2017’de yayımlanmaya başlayan veİlk sezonu için başlangıçta Anne adını taşıyan E'li Anne, Lucy Maud Montgomery'nin 1908 tarihli Green Green Gables adlı romanını temel alan Kanadalı bir televizyon dizisidir. Anne With An E, 3 sezon 21 bölümlük dizi Canadian Screen Awards - Shaw Media Award for Best Performance by an Actress in a Continuing Leading Dramatic Role, ödülüyle beraber birden fazla ödül almıştır.

Jaeden Martell Kimdir ?


Jaeden Martell Konusu: Jaeden Martell, Tam adı Jaeden Wesley Lieberher olmakla birlikte sinema dünyasında Jaeden Martell olarak da tanınmaktadır. Angela Martell ve müzik şefi Wes Lieberher'in oğludur. St. Vincent filmindeki Oliver Bronstein, Midnight Special filmindeki Alton Meyer ve The Confirmation filmindeki Anthony rolleriyle başarılı olmuş ve tanınmıştır.

Hiç yorum yok