Son Haberler

Sabit Kanca Son Soru Filmi izle | Sabit Kanca Son Soru Filmi Full HD Tek Parça izle

Sabit Kanca Son Soru Filmi izle | Sabit Kanca Son Soru Filmi Full HD Tek Parça izle sabit-kanca-son-soru-filmi-izle

Sabit Kanca Son Soru izle Full hd film izle Sabit Kanca: Son Soru, yarışmalara katılmamaya karar vermişken sevdiklerinin hayatını kurtarmak için yeniden bilgisini kullanmak zorunda kalan Sabit Kanca'nın yaşadıklarını konu ediyor. Sabit Kanca, sürekli yarışmalara katılan ve verdiği cevaplarla fenomen haline gelen bir adamdır. Ancak hafıza kaybı yaşayan Kanca artık yarışmalara katılmamaya karar verir.

Sabit Kanca Son Soru Filmi izle Kanca'nın hayattaki tek amacı, kendisinin sebep olduğunu düşündüğü kaza sonucu tekerlik sandalyeye bağlı olan Zeki'yi iyileştirebilmektir. Zeki için elinden ne gelirse yapmaya hazır olan Sabit Kanca, bu süreçte kurtulmak istediği geçmişinden uzaklaşamaz. Bilmediği bir düşmanla karşı karşıya kalan Sabit Kanca, sevdiklerini kurtarabilmek için yeniden bilgisini kullanmak zorunda kalır.

Sabit Kanca Son Soru izle, Sabit Kanca Son Soru filmi full hd izle, Sabit Kanca Son Soru filmi Tek parça izle, Sabit Kanca Son Soru Filmi Oyuncuları, Sabit Kanca Son Soru Filmi Yönetmeni, Sabit Kanca Son Soru Filmi Konusu

Hiç yorum yok