Son Haberler

Benim Adım Melek 21. Bölüm Fragmanı Özeti Full HD Tek Parça izle

Benim Adım Melek 21. Bölüm Fragmanı Özeti Full HD Tek Parça izle benim-adim-melek-21-bolum
Benim Adım Melek 21. Bölüm izle Benim Adım Melek dizisinin 19. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Cumali, haklı çıkmanın verdiği üstünlükle önce Seyitali’ye ardından da Halil’e yüklenir. Seyitali, nereye gittiği bilmez bir halde çeker gider. Defne, babasının çevirdiği oyunlardan bir haber, annesinin yüreğini acıtmaya devam eder. İşte Benim Adım Melek 20. yeni bölüm fragmanı ve dizinin son bölüm izleme sayfası.

Benim Adım Melek 21. Bölüm TRT 1 ekranlarının beğenilen dizileri arasında yer alan Benim Adım Melek bu akşam 19. bölümüyle takipçilerinin karşısına çıktı. Benim Adım Melek son bölümünde; Cumali, Karadağ konağına gider ve Seyitali'yle konuşur. Daha sonra beraberce konaktan çıkarak hana giderler. Alpay, Seyitali'nin karşısına çıkar ve anlaşmayı bozduğunu söyleyerek dilekçeyi yırtar. Sessizliğini bozan Zümrüt, Cumali'nin inadını kırmayı başaracak mı? İşte Benim Adım Melek 20. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.

Dizi Fragmanları - Dizi Haber - Vizyon Filmleri
Benim Adım Melek 21. Bölüm izle, Benim Adım Melek 21. Bölüm full izle, Benim Adım Melek 21. Bölüm hd izle, Benim Adım Melek 21. Bölüm tek parça izle, Benim Adım Melek 21. Bölüm Son Bölüm izle, Benim Adım Melek 21. Bölüm Yeni Bölüm izle, Benim Adım Melek 21. Bölüm Özeti, Benim Adım Melek 21. Bölüm Fragmanı
 

Hiç yorum yok