Son Haberler

Vizyona Giren | Girecek Filmler

Vizyon Filmleri | Vizyondaki Filmler, En iyi Filmler, Film Önerileri

Sinemada film izlemeye merak duyuyorsanız hangi filmlerin vizyona girdiğini, hangi filmlerin gerçekten ilgi çekici olduğunu takip etmek istediğinizde size bu bilgileri toplu olarak sunacak sitelere ihtiyaç duyarsınız. Vizyondaki filmler ile ilgili geniş bilgilerin yanı sıra film ile ilgili birçok bilginin hazırlanarak ziyaretçilerine sunulduğu sitemizde vizyon filmleri ile ilgili olarak filmin o güne kadar yayınlanan fragmanlarına ilaveten filmin konusunu da geniş bir şekilde irdeleyerek sizlere sunmaktayız. Bildiğiniz gibi filmler vizyona girmeden çok önce hatta bazıları neredeyse 2-3 sene öncesinden pr çalışmalarına başlarlar. Filmin konusu, filmde yer alacak oyuncular, filmin hangi yönetmen tarafından çekileceği gibi bilgiler çok önceden kamuoyuna duyurulur ve sinemaseverlerde film ile ilgili bir beklenti oluşturmak amaçlanır.
Film ile ilgili haberler, film çekimi esnasında filmden kesitler ve fragmanlar bu ilgi ve beklentiyi diri ve canlı tutmak için sürekli basında yer alır. Filmde rol alacak oyuncuların özel hayatları göz önüne serilir. Yapılan bu pr çalışması ile birlikte filme olan ilgi ve merak arttırılır. Sitemizde vizyona giren filmler arasında en iyi filmler sizler için derlenerek sunulmaktadır. Sizler için hazırladığımız o haftanın, o ayın vizyona girecek filmleri ile ilgili yazıları okuyarak filmler hakkında daha filmi izlemeden film hakkında oldukça detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan film önerileri kategorileri içerisinden sevdiğiniz kategorideki en iyi filmleri de takip etme olanağına sahipsiniz.

Balon Pilotları izle | Balon Pilotları Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Balon Pilotları izle, Balon Pilotları Filmi 2019 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Balon Pilotları Fragmanı Full hd tek parça izle
Yönetmen: Tom Harper
Oyuncular: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Tom Courtenay
Tür: Biyografi, macera

Balon Pilotları Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

Balon Pilotları Full hd izle

Balon Pilotları, bir balon piloto ve onun yanında ki bilim insanının başlarından geçen maceralar etkileyiçi bir dille konu edilmiş. pilot Amelia Wren ve bilim insanı James Glaisher’ın bir sıcak hava balonu ile çıktıkları macera dolu yolculukta başlarına gelenler konu ediliyor. Çıktıkları bu keşif yolculuğu onları hiç bilmedikleri maceralara sürükleyecektir. Pilot Amelia Wren ve bilim insanı James Glaisher, çıktıkları keşif yolculuğunda daha önce kimsenin yapmaya cesaret dahi edemedikleri birşeyi yapmaya karar verirler. Bu çılgın ikili göklerin gizemli sırlarını keşfedebilmek için daha önce bir sıcak hava balonu ile çıkılmaya cesaret edilememiş yüksekliğe çıkmayı hedeflemişlerdir. Ulaşabilecekleri en yüksek seviyeye ulaşmak için başlattıkları bu macera dolu serüven gökyüzünün büyüleyici keşfi sırasında ulaştıkları atmosferin en yüksek noktasına ulaşmaları ile artık bir yaşam mücadelesi vermek zorunda kalacaklardır.

Balon Pilotları Tek Parça 720p izle

Hayat hikayesinden uyarlanan Balon Pilotları filmi, İngiliz fizikçi ve teorisyen Stephen Hawking'in hayatını konu alan Her Şeyin Teorisi filminde rol alan Eddie Redmayne ve Felicity Jones’u bu film ile tekrar bir araya gelmiştir.
Balon Pilotları Filmi, Balon Pilotları 2019 Filmi izle, Balon Pilotları Tek parça izle, Balon Pilotları Full hd izle, Balon Pilotları Filmi konusu, Balon Pilotları Filmi oyuncuları, Balon Pilotları Filmi Yönetmeni

Hiç yorum yok