Son Haberler

Kara Noel izle | Kara Noel Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Kara Noel izle | Kara Noel Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Kara Noel izle, Kara Noel Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle, Kara Noel Filmi Oyuncuları, Kara Noel Filmi Yönetmeni, Kara Noel Filmi Fragmanı ile ilgili tüm bilgiler için tıkla.

Kara Noel Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

Kara Noel Full hd izle

Hawthorne Koleji, tatil günlerinde sessiz, sakin bir yere dönüşür. Okulun öğrencilerinden Riley Stone, Marty, Kris ve Jesse, güz döneminin sona ermesini bir parti ile kutlamaya karar verir. Ancak okulun beklenmeyen, ölümcül bir misafiri vardır. Siyah maskeli bir sapık, okuldaki kızları birer birer avlamaktadır.

Kara Noel Tek Parça 720p izle

Kurban olan kadınların sayısı arttıkça, okuldaki diğer kızlar gibi Riley ve ekibi de büyük bir paniğe kapılır. Kızlar, artık kime güvenip güvenemeyeceklerini bilemeyecek haldedir. Katilin de bilmediği ve öğrenmesi gereken çok önemli bir şey vardır. Yeni nesil kadınlar, çaresiz bir şekilde ölümü beklemiyor, karşılık veriyordur. Bu savaşı bitirmek için öğrenciler de ellerinden geleni artlarına koymayacaklardır.
Kara Noel Filmi, Kara Noel 2019 Filmi izle, Kara Noel Tek parça izle, Kara Noel Full hd izle, Kara Noel Filmi konusu, Kara Noel Filmi oyuncuları, Kara Noel Filmi Yönetmeni

Hiç yorum yok