Son Haberler

Çocuk 15. Bölüm izle 24 Aralık 2019 | Çocuk 15. Bölüm Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Çocuk 15. Bölüm izle 24 Aralık 2019 | Çocuk 15. Bölüm Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Çocuk 15. Bölüm izle 24 Aralık 2019 | Çocuk 15. Bölüm Full HD Tek Parça izle ayrıcalığı ile sunulan dizi hakkında tüm bilgiler için tıkla.

Çocuk 15. Bölüm Full HD izle 24 Aralık 2019

Hasan, Akça’nın evlilik teklifini reddetmesiyle yıkılmıştır. Hasan, Akça’nın evlilik teklifini reddetmesiyle yıkılmıştır. Akça, ertesi sabah evden köşke gider ve oraya yerleşir. Bunu öğrenen Hasan deliye döner ve köşkü basar. Evlenip Efe’yi alma hayalleri kurarlarken Akça’nın bu kesin tutumu Hasan’ın aklına hiç yatmamaktadır. Hasan babasıyla ilgili çok önemli bir şey öğrenir. Ziya’nın desteğiyle babasına ne olduğunu, öbür yandan da bayıltıldığı sırada başına gelenleri öğrenmeye çalışır. Akça’nın değişen tavrının, köşke yerleşmesinin arkasında da bunun olduğunu sezmektedir.

Çocuk 15. Bölüm Tek Parça izle 24 Aralık 2019

Hasan Ziya’nın çalışmasıyla babasının elindeki bütün malları ölmeden önce sattığını öğrenir. Asiye de bunu öğrenmiştir, o da bu meseleyi Hasan’a duyurmadan araştırır. Asiye, Hasan’ın elindeki bilgileri kendi elde ettikleriyle karşılaştırdığında tüm ailenin kaderini değiştirebilecek gerçeği öğrenir. Bir karar alır. Babasının ölümüne dair gerçekleri anlatmak için Hasan’ı çağırır. Diğer tarafta Akça daha fazla dayanamaz. Hasan’a gidecektir. Hasan’a, onun uğruna katil olduğunu anlatıp teslim olacaktır. Ama onu durduran bu sefer hiç beklemediği biridir…Rıza’nın köşke geliş haberiyle tüm dengeler alt üst olur.
Çocuk 15. Bölüm izle, Çocuk Dizisi 24 aralık izle, Çocuk 15. Bölüm tek parça izle, Çocuk 15. Bölüm full hd izle, Çocuk 15. Bölüm Fragmanı izle, Çocuk son bölüm izle, Çocuk yeni bölüm izle, Çocuk Dizisi Star TV izle

Hiç yorum yok