Son Haberler

Recep İvedik 6 izle | Recep İvedik 6 Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Recep İvedik 6 izle | Recep İvedik 6 Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Recep İvedik 6 Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle... Sinema severlerin ayağına getirdik. Recep İvedik 6 Filmi Fragmanı Tek Parça 720p izle vizyona girmesi ile birlikte Recep İvedik 6 Full HD 1080p izle fragmanı konusu için tıkla

Recep İvedik 6 Full HD izle | Recep İvedik 6 1080p izle


Recep İvedik 6 izle Full hd film izle Recep İvedik 6, Konya'ya giderken kendisini Kenya'da bulan Recep İvedik'in maceralarını konu ediyor. Recep İvedik'in hayatı kendisine gelen bir davet ile bambaşka bir hal alır. Davet ile Recep İvedik, kuru fasulye festivaline çağırılmaktadır. Daveti memnuniyetle karşılayan Recep, arkadaşı Nurullah'ı da yanına alarak Konya'ya doğru yola koyulur.

Recep İvedik 6 Tek Parça izle | Recep İvedik 6 720p izle

Recep İvedik 6 izle Daha yolculuğa başlar başlamaz türlü talihsizlikler yaşayan ikili, yolculuğun sonunda kendilerini Konya yerine Kenya'da bulur. Seyahat acentesinin hatası sonucu Kenya'ya gelen Recep ve Nurullah, Türkiye'ye geri dönmenin yolunu arar. Bilmedikleri bir coğrafyada bulunan Recep ile Nurullah, kendilerini birden iki düşman yerli kabilenin arasında bulur. Kendisine has yöntemlerle içinde bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep'in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

Hiç yorum yok